REFERENCJE / WSPÓŁPRACA


Przeglądając galerię zdjęć, czy czytając moje teksty nie do końca możesz wyczuć kim dokładnie jestem, jak zachowuję się podczas sesji, co sobą daję i co tak naprawdę siedzi mi w głowie. Zazwyczaj spotykam na swojej drodze bardzo pozytywnych ludzi, którzy wierzą we mnie i dzielą się pozytywną energią i słowem. Abyś mógł/ mogła poznać mnie lepiej, publikuję wrażenia ze współpracy ze znajomymi, czy z całkiem (do niedawna) obcymi mi ludźmi. To głównie oni tworzą stronę, na której się znajdujesz, bez nich nie byłoby demkovith. Uważam, że to najlepsza wizytówka, jaką mogę się pochwalić. Natomiast Ty, decydując się na współpracę ze mną - nie idziesz w ciemno, masz zarys mnie z obiektywnej strony ludzi, wzbogacających moje portfolio o nowe projekty.

***
Jeżeli jesteś zainteresowany/a współpracą - pisz śmiało! na demkovith@gmail.com 

                                                                                                        _                                                         
                                                                                                                               _                                  

Iza jest wspaniałym fotografem. Jej zdjęcia produktowe są po prostu świetne. Bardzo chętnie wykorzystuję je w swoich materiałach marketingowych, na stronie internetowej  oraz podczas oficjalnych wystąpień publicznych. Iza podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy, charakteryzuje się dużą cierpliwością, kreatywnością, wykazuje inwencję twórczą, a także świadomość biznesową, która pozwala jej stworzyć odpowiednie ilustracje dla sprzedawanych przeze mnie produktów i usług. Praca z Izą to prawdziwa przyjemność, z uwagi na jej pozytywne usposobienie, twórcze podejście do realizowanych projektów oraz tzw. "dobre oko", co pozwala jej na sprawne realizowanie kolejnych wizji klienta. Jej zdjęcia są estetyczne, "czyste", zgodne z moim bardzo wymagającym gustem i wymaganiami biznesowymi. Serdecznie polecam współpracę z nią, ponieważ spełniła 100% moich oczekiwań.


Kamila Czarnomska, treningkariery.pl
                                                                                                        _                                                        


Współpraca z Izą ułożyła mi się znakomicie. Posiada prawdziwy talent do tego co robi, znakomicie fotografuje. Za każdym razem współpraca wychodzi ciekawa i owocna. Wie co robi! :) Jest rozmowna i uśmiechnięta przez co praca podczas sesji lub reportaży nie przebiega sztywno tylko wszystko na luzie i bez stresu :) Jak najbardziej polecam! 
 
Radek Wójtowicz, @cichomsky
                                                                                                                                                


Pani Izabela Demkowicz przeprowadziła w naszej placówce warsztaty fotograficzne dla grupy przedszkolnej 4-5 latków. Zajęcia były dostosowane do wieku oraz potrzeb dzieci. Pani Izabela Demkowicz była zaangażowana w prowadzone zajęcia. Przejawiała inicjatywę i kreatywność w nowych rozwiązaniach. Dodrze reagowała na sytuacje pojawiające się w grupie. Praca z dziećmi nie stanowiła żadnej przeszkody.
Dyrekcja przedszkola Gedania w Gdańsku
 
                                                                                                        _                                                        
 

Jeżeli chcesz poznać osobę, która jest perfekcyjna w każdym calu, sumienna i jednocześnie otwarta na nowe osoby to dobrze trafiłeś! Iza to osoba, która do każdego powierzonego zadania podchodzi przede wszystkim z pasją i z sercem. Nasza znajomość rozpoczęła się od sesji, która odbyła się ładnych parę lat temu. Od tam tamtego czasu los obdarował mnie dwoma prezentami - świetnym kompanem do zdjęć, ale co najważniejsze przyjaźnią na całe życie. Z całego serca polecam DEMKOVITH, satysfakcja i dobra atmosfera gwarantowana! :)

Martyna Malarz, @rudafotografuje
                                                                                                        _                                                        


Mieliśmy przyjemność współpracować z Izabelą Demkowicz podczas dwóch edycji Konferencji Project Management – w 2016 i 2017 roku. Izabela Demkowicz wykonała dla nas wyczerpujący i bardzo profesjonalny reportaż z wydarzenia. Zdjęcia doskonale przedstawiały zarówno osoby indywidualne, jak i grupy; w ruchu i stojące w miejscu; podczas pracy, jak i w czasie przerw. Zdjęcia oddały atmosferą panującą podczas wydarzenia.
W niezwykle krótkim czasie otrzymaliśmy pakiet odpowiednio przygotowanych do publikacji zdjęć, które spełniły nasze wymagania i zostały bardzo pozytywnie odebrane przez oglądających.
Izabela Demkowicz, oprócz profesjonalnego podejścia do swojej pracy, jest również osobą godną polecenia do wszelkiej współpracy – konkretna, szczegółowa, zdecydowana, zorganizowana. Doskonale dba o najlepsze efekty swoich prac. Z przyjemnością rekomendujemy Izabelę Demkowicz jako kompetentnego partnera do współpracy, wykonującego powierzone zadania ambitnie i rzetelnie.


Wioletta Stawicka, liderka projektu Project Management
                                                                                                        _                                                         


Koło Naukowe QualiTeam UG pragnie polecić Izabelę Demkowicz - działalność DEMKOVITH, która była fotografem na konferencji "Trójmiasto wysokiej jakości" odbywającej się na Uniwersytecie Gdańskim.
Zdjęcia Pani Izabeli Demkowicz wykonane są z należytą dbałością, starannością i zgodne są z naszymi wymaganiami. Pani Izabela Demkowicz wykazała się profesjonalizmem oraz dużym zaangażowaniem i dyspozycyjnością.
Pani Izabela Demkowicz jest zdecydowanie osobą godną polecenia.

Natalia Kaszubowska, Prezes Koła Naukowego QualiTeam UG
                                                                                                        _                                                        


Izabela - świetna, ciepła, miła, energiczna i pełna pomysłów. Nuda nie straszna z Nią! Ma wielki talent fotograficzny!! Otwarta na wszelkie propozycje! Pomocna i uczynna. Wie czego chce! POLECAM WSPÓŁPRACĘ! Również czekam na sesję!
 
Joanna Szostko

                                                                                                        _                                                         

 
Mam przyjemne wspomnienia z naszej jedynej sesji :-) Mimo że nie mogłyśmy się zgrać na spotkanie przez długi czas - Iza nie straciła cierpliwości :-) Było luźno i zabawnie, brała pod uwagę moje oczekiwania, a poza tym ma ogromny talent :-)
 
 Klaudia Chawraj

                                                                                                        _                                       


 
Wspaniała Iza, moja ulubiona fotograf, moje dziecko ją uwielbia :-) W środku mroźnej zimy leciałyśmy z przyjemnością cyknąć jedną fotkę :-) Cierpliwa i żądna nowych przygód i pomysłów. Takich ludzi nam trzeba, do tego stopnia, że potrafimy rok czekać by ona miała czas na sesję z nami :-) Nie możemy się doczekać :-) Sztuką jest ujęcie prawdziwej natury osoby, którą fotografujesz, niby nic a tak naprawdę wszystko : ) POLECAMY i czekamy na kolejne sesje :-)

Izabela Sarnowska
 
                                                                                                        _                                                         

 
Iza podczas sesji była zabawna i "wyluzowana" dzięki czemu mogliśmy się zrelaksować i cieszyć chwilą. W połączeniu jej umiejętności z kreatywnością powstały piękne pamiątki i miłe wspomnienia.
Monika i Chris 
                                                                                                        _                                                         


Sympatyczna i uśmiechnięta. Nie stwarza napiętej atmosfery, co jest dużym komfortem dla ludzi, którzy z obiektywem nie mają nic wspólnego na co dzień. Dziękujemy za współprace i polecamy.
Beata i Mariusz
                                                                                                        _                                                         


To co powiem jest w pełni szczere, współpraca z Izą to czysta przyjemność. Na pierwszą sesje umawiałyśmy się dość długo, jednak wcale się nie dziwię, bo Iza jest naprawdę świetna w tym co robi i wtedy miała nawał pracy. Na początku nie wiedziałam zbytnio jak mam się zachować przed obiektywem, jednak Iza podpowiadała i pomagała jak tylko mogła. Dawała z siebie wszystko i widziałam, że do każdego zdjęcia podchodzi profesjonalnie i z pasją. Od razu widać, że fotografia to coś co ona kocha. Nie wiem czy kiedyś będę miała możliwość współpracować z nią jeszcze raz, ale jeśli nadarzy się taka okazja, to skorzystam bez zastanowienia i z wielką przyjemnością.
Paulina Brzyska
                                                                                                        _                                                         


Z Izabelą miałyśmy okazję pracować w jednej firmie, od razu się dogadywałyśmy. Gdy dowiedziałam się że robi zdjęcia bez wahania sięgnęłam za telefon, aby poprosić ją o zrobienie sesji na chrzcie mojej córeczki. Zgodziła się, a zdjęcia wyszły ZJAWISKOWO! Punktualność, dokładność, pełny profesjonalizm. W czasie robienia zdjęć potrafiła rozśmieszyć moją córeczkę do łez. W swojej sesji ujęła piękne momenty. Do dziś kiedy przeglądam zdjęcia łezka się kręci. Szybka odróbka i wysyła zdjęć. Polecam z całego serducha! 
Natalia Froch
                                                                                                        _                                                        


Iza sprawiła, że nie czuło się "presji" pozowania do zdjęć :) Wszystko działo się spontanicznie i na luzie. Zdjęcia profesjonalne! Polecam każdemu w 100%! IZA dziękujemy z całego serducha!
Karolina i Damian

                                                                                                        _                                                       


Cóż mogę napisać o współpracy z Izą, jeżeli nie same dobre rzeczy :-) Na początku trochę nie wiedziałam, co wyjdzie z naszych spotkań, jednak końcowy efekt był bardzo zadowalający. W trakcie sesji atmosfera jest luźna i nie ma się czego bać. Na bieżąco możemy oglądać robione zdjęcia - to chyba jeden z największych plusów. Iza przykłada się się do swojej pracy i współpracuje z modelem. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz zostanie moim fotografem :-)

Maria Brzozowska
                                                                                                                                               


Moje spotkanie na sesji z Izą było udane :-) Zrobiłyśmy wiele pomysłowych zdjęć w ciekawych miejscach. Pomysły odpowiednie do czasu i miejsca. Iza jest osobą ciepłą, miłą, mająca dobry kontakt z ludźmi, co bardzo ułatwia współpracę :-) Polecam wszystkim, ponieważ uważam, że bardzo dobrze jej to idzie.. :-)

Agnieszka Czarnecka
                                                                                                                                               


Izabela jest cudowną osobą, z którą można śmiało porozmawiać :-) Ma talent i pasję. Zawsze mówi czego oczekuje i pomaga jak tylko może! Serdecznie polecam współpracę! :-)
Marcelina Kujawa

                                                                                                                                               


Polecam pracę z Izą. To ciepła, ukierunkowana na Klienta i Jego potrzeby Osoba. Zachowuje profesjonalizm nawet w trudnych momentach. Ma zmysł artystyczny, wyobraźnię, w razie potrzeby podpowie korzystne kadry, ujęcia :) 
Waldemar Gołdyn

  • Share: